Vitajte na stránke Vidieckeho parlamentu Slovenska
  • 0915 446 538
  • vipa@vipa.sk
logo_final_polirural

Pozvanie k vyjadreniu reality v téme: Občianska angažovanosť, participácia

    Dobrý deň prajem Vážení naši  stakeholderi a všetci ľudia ktorým nie je ľahostajná budúcnosť.

Prosíme Vás o vyjadrenie Vášho názoru k téme

                                          

Občianska angažovanosť, participácia

 

Vaše názory budú súčasťou správy o hnacích silách v slovenskej spoločnosti, ktorá bude prezentovaná na medzinárodnej úrovni. Ďakujeme za Váš čas.

Na https://www.atraktivnyvidiek.sk/, téma je nahodená

pod sekciou Fóra „Vízia pre atraktívny vidiek“: https://atraktivnyvidiek.sk/forum

Posielame aj podrobné informácie na používanie:

Prehliadať fórum  https://atraktivnyvidiek.sk/forum a zobrazovať jednotlivé príspevky môžete aj bez prihlásenia, avšak pre vloženie nového príspevku na Fóre sa najskôr musíte prihlásiť svojimi prihlasovacími údajmi. Ak ste na Fóre prvý krát, potrebujete si vytvoriť účet: po kliknutí na tlačidlo „Prihlásenie do fóra“ vyplníte v sekcii „Registrácia“ polia formulára (Celé meno, E-mail a zadáte Vami zvolené heslo na prihlásenie do fóra- musí mať min. 8 znakov, ktoré si treba zapamätať), následne kliknete na tlačidlo „Registrácia“. Na vašu e-mailovú adresu bude odoslaný aktivačný e-mail, účet aktivujete kliknutím na „Confirm account“ v tomto e-maily.

Od tohto momentu je Váš účet aktívny a môžete sa prihlasovať na fórum, vkladať nové príspevky a diskutovať v rámci existujúcich tém (https://atraktivnyvidiek.sk/forum - kliknúť na „Prihlásenie do fóra“ – v sekcii „Prihlásenie“ vyplniť polia „E-mail“ a „Heslo“).

V ojedinelých prípadoch sa môže stať, že neobdržíte aktivačný e-mail (napr. z dôvodu zachytenia emailu spamovým filtrom, proxy serverom Vášho emailového poskytovateľa...), v tomto prípade prosím kontaktujte technickú podporu administrátora webu atraktivnyvidiek.skelearning@agroinstitut.sk

 Tešíme sa na Vaše cenné názory a vyjadrenia, zaujíma nás  ako táto téma žije a praktizuje sa  v reálnom živote. Posielajte do  21.1.2021

V prílohe otázky

Tím Polirural  

6

  


   

Priložené dokumenty

DátumNázovVeľkosť a typ
16. 01. 2021  otázky k téme18 kB [docx]