Vitajte na stránke Vidieckeho parlamentu Slovenska
  • 0915 446 538
  • vipa@vipa.sk
titulna_strana_vyroba _syrov

Pripravujeme 2. vydanie knihy Ing. Karola Heriana "Výroba syrov".

 

Milí naši kolegovia a priatelia syrov,

     dovoľujeme si Vás  požiadať o pomoc a sponzorstvopre 2. vydanie knihy Ing. Karola Heriana "Výroba syrov".Prvé vydanie tejto knihy   malo veľký úspech, hoci nemalo dostatočnú reklamu vďaka zdravotným obmedzeniam na propagáciu. Z tohto dôvodu sa OZ  Vidiecky parlament  na Slovensku rozhodlo vydať aj 2. vydanie tejto úspešnej knihy pre všetkých záujemcov, ktorí syr vyrábajú, alebo sa o syry zaujímajú. V tejto  knihe sú popísané konkrétne návody na výrobu hlavných druhov syrov a slovenských syrárskych špecialít. Na trhu je veľa publikácii o syroch, no  nie všade sa dozviete o správnej technológii výroby a o zásadách na dodržanie kvality a zdravotnej bezpečnosti, alebo o zdravotných prínosoch syrov. Na Slovensku máme  veľmi nízku spotrebu syrov a aj preto je  potrebné  syry viac propagovať aj  vyrábať..

    V prípade, že budete mať možnosť a záujem prispieť na  vydanie tejto publikácie,  môžete k nám poslať aj Vašu reklamu, alebo propagáciu Vašich výrobkov a služieb do knihy.

Naša adresa je :

     OZ Vidiecky parlament na Slovensku
     Kapitulská 13
     974 01 Banská Bystrica

     Mobil : 0915 446 538 ;     e-mail : maria.behanovska@gmail.com ;

    Vopred Vám ďakujeme za Vaše porozumenie a veríme, že spoločnými silami pomôžeme vydať aj druhé vydanie tejto praktickej príručky o výrobe syrov.

S priateľským pozdravom

Ing. Maria Behanovská,
predsedníčka OZ VIPA