Vitajte na stránke Vidieckeho parlamentu Slovenska
  • 0915 446 538
  • vipa@vipa.sk
Martinhold-Muzeum

Vidiecky deň v tvrdzi Martinhold"


Predstavitelia partnerských, zainteresovaných a iných dotknutých organizácií,


v mene vyhlasovateľa a hostiteľa udalosti, Mgr. Martina Kvaka, vás pozývam na "Vidiecky deň v tvrdzi Martinhold" - už pravidelnú udalosť zameranú na propagáciu a podporu vidieka Severného Podpoľania - ktorým sa otvorí tohtoročná sezóna. Záštitu nad otvorením sezóny tohtoročných Vidieckych dní prevzali bývalý minister pre lesné a vodné hospodárstvo, Ing. Viliam OBERHAUSER, CSc., a bývalý minister pre životné prostredie, prof. Ing. Juraj HRAŠKO, DrSc.  

 

Vidiecky deň je vyhlásený na 07.08.2021 (sobota) s miestom konania Martinhold (Čerín 31, 974 01  Banská Bystrica) a so začiatkom o 10:00 a koncom o 17:00. Formálnu pozvánku na udalosť s bližšími informáciami pre vás prikladám do prílohy tejto správy. 

 

Ďalšie informácie o programe a iných náležitostiach predmetnej udalosti (napr. parkovacie možnosti) môžete nájsť na www.martinhold.sk/udalosti/. 

 

V prípade plánovania vašej účasti alebo účasti vami delegovaných zástupcov, prosím, v záujme osobného privítania zo strany vyhlasovateľa a hostiteľa udalosti a zabezpečenia vyhradeného parkovania v areáli objektu nahláste mi v spätnom e-maily prípadný plán vašich strán zúčastniť sa a predpokladaný čas vášho príchodu. 

 

S pozdravom


Mgr. Veronika Smrtníková, DiS.art.

Správkyňa tvrdze Martinhold

Priložené dokumenty

DátumNázovVeľkosť a typ
26. 07. 2021  Vidiecky deň v tvrdzi Martinhold (Čerín, 07.08.2021) - pozvánka (1)71 kB [pdf]